Dětské tábory v roce 2021

Na dětských táborech rozvíjíme u dětí sportovní dovednosti a probouzíme radost z pohybu. Každý tábor je jedinečný svým zaměřením a programem. Na všech táborech je naším cílem, aby se bavili opravdu všichni, jak začátečníci tak pokročilí.

Dětské tábory pro všechny

Fotky z dětských táborů

Dětské sportovní tábory
Letní dětské tábory
Dětské tábory pro začátečníky i pokročilé

Co na táborech budeme dělat?

Po příjezdu na tábor rozdělíme děti podle věku a sportovních dovedností do skupin. Každou skupinu vede trenér, který s dětmi během dopoledne sportuje a učí je běhat, skákat, házet a celkově ovládat své tělo. Kombinujeme hry a specializovanější cvičení, čímž se děti rozvíjí a přitom se baví a nevědomky trénují.

V odpoledním programu s dětmi hrajeme celotáborou hru. Jsou rozděleny do skupin tak, aby se naučili spolupracovat bez ohledu na věk a sportovní schopnosti. Důležitá je souhra celého týmu. V průběhu her se uplatní jak malí, tak velcí.

Na koho se těšíme?

Těšíme se na holky a kluky, kteří se s námi chtějí bavit a něco se naučit. Nikoho do ničeho nenutíme, chceme, aby si děti tábor užily a nenudily se. Pokud si vaše dítě zvládne samo zavázat tkaničky a není mu víc než 15 let, tábor zvládne levou zadní.

Kde budeme ubytováni?

V zimě jezdíme s dětmi do Krušných horách nedaleko Jáchymova, letní a podzimní tábory probíhají v krásném prostředí Sázavy v našem resortu. Ubytování je vždy v hotelu, zajištěna je plná penze a doprava z Prahy až na místo pobytu. Vyberte si jeden z termínů a prohlédněte si hotel, kam jedete.

Trenéři na táborech

I v tomto roce pojedou na tábory zkušení a oblíbení trenéři Tomáš a Dominika. Na tábory s nimi pojedou i další instruktoři, kteří jsou vybíráni podle zaměření tábora.

Tomáš Krupka

Dominika Krupková

Jsme tu pro vás a vaše děti

Pokud máte jakýkoli dotaz pište, volejte nebo se s námi sejděte osobně, třeba na kávu.

Novinky a nadcházející akce můžete sledovat na naší facebookové stránce.