Lyžařský tábor 10.-17.2.2018

Dětský tábor v krásném prostředí Šumavy. Děti jsou ubytovány v hotelu Rohanov v pokojích po dvou až čtyřech. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Snídaně jsou formou švédských stolů, obědy a večeře se skládají z polévky a hlavního chodu. Během celého dne je zajištěn pitný režim a svačinky.

Dětské tábory pro všechny

Program

Na zimním táboře čeká děti lyžování od 10 do 14 hodin, během kterého se budou učit základům a správné technice lyžování nebo snowboardingu pod vedením vyškolených trenérů. Lyžovat se bude dvakrát na Javorníku a třikrát ve ski areálu Zadov Kobyla. Doprava na lyže je zajištěna vlastním autobusem. Po obědě je připraven program v týmech na rozvoj spolupráce a koordinace celého těla. V průběhu tábora je naplánován výlet vlastním autobusem do plaveckého bazénu v Sušici, kde si děti vyzkouší plavecký trénink a užijí zábavu na tobogánu a klouzačkách.

Trenéři na táboře

I v tomto roce pojedou na tábor zkušení a oblíbení trenéři Tomáš, Dominika a Jana. Na tábor s nimi pojedou i další instruktoři, kteří jsou vybíráni podle zaměření tábora.

Tomáš Krupka

Dominika Krupková

Jana Hríbová

V ceně tábora 5 990 je zahrnuto:

  • ubytovaní s plnou penzí
  • pitný režim během celého dne a svačinky
  • veškerá doprava
  • permice do ski areálů
  • vstup do plaveckého bazénu

Přihláška

Je nám líto, ale tento termín je plný. Vyberte si prosím jiný termín dětského tábora.

Jsme tu pro vás a vaše děti

Pokud máte jakýkoli dotaz pište, volejte nebo se s námi sejděte osobně, třeba na kávu.

Novinky a nadcházející akce můžete sledovat na naší facebookové stránce.