Sportuj a bav se Sportovní dětský tábor 10.-17.7.2021

Letní tábor v krásném prostředí Sázavy pro děti od 10 do 16 let. Pokud miluješ pohyb a sport, je tento tábor určený přímo pro tebe. Děti se na táboře rozhodně nebudou nudit, protože je čeká dopoledne sportovní trénink zaměřený na rozvoj pohybových schopností a dovedností. Odpoledne je ve znamení celotáborové hry, která nás bude provázet celým týdnem a bude zakončena diskotékou a vyhlášením.

Dětské tábory pro všechny

Program

Program pro děti je velice pestrý a převážně sportovní. Kromě poobědové pauzy se snažíme, aby děti byly venku a užívaly si čerstvého vzduchu. Po večeři je pro děti připraven program s vědomostními kvízy a hrami na rozvoj týmového ducha a kreativity.

Tábor je především zaměřen na pohybové schopnosti, na rozvoj nových a zlepšení již naučených dovedností.Je určen zkušenějším sportovcům, kteří již za sebou mají nějaké základy a chtějí je dále rozvíjet. Budeme se věnovat převážně atletickým dovednostem, které jsou základem pro každý sport. Pokud to počasí dovolí, budeme se s dětmi chodit koupat.

Ubytovaní

Děti budou ubytovány ve Sport Resortu Nenudím se. Toto ubytování je nově vystavěné na základě našich dlouholetých zkušeností a je ideálním místem na pořádání dětských táborů. Resort se nachází na klidném místě kousek od řeky Sázavy. V areálu se nachází bazén, hřiště na fotbal, beach volejbal, trampolína, pinpong a další věci určené přímo pro děti.

Pokoje jsou tří až čtyř lůžkové a mají vlastní sociální zařízení.

Okolí hotelu je uzavřené, takže ho děti mohou využívat během celého dne.

Stravování

Snídaně je formou švédského stolu, k obědu se podává polévka a hlavní chod a k večeři teplé jídlo. Celý den je k dispozici šťáva a voda, kterou si děti čepují podle potřeby. Odpoledne je svačinka a pro jedlíky druhá večeře. Není problém zařídit bezlepkovou, nebo vegetariánskou stravu.

Doprava

Autobusem od atletického stadionu Slavie přímo až na místo. Cesta trvá 45 minut.

Trenéři na táboře

Na tomto táboře bude hlavním vedoucím Tomáš Krupka, kterého doplní další naši trenéři a instruktoři, kteří jsou vybíráni podle zaměření tábora.

Tomáš Krupka

Tomáš Krupka

Hanka Caisová

Hanka Caisová

Jana Krňáková

Jana Krňáková

Pepa Krňák

Pepa Krňák

V ceně tábora 4 500 je zahrnuto:

  • ubytování s plnou penzí
  • pitný režim během celého dne a svačinky
  • veškerá doprava

Při 14 denním pobytu je cena 8 500 Kč.

V případě neuspořádání tábora kvůli vládním nařízením vám vrátíme plnou částku.

Přihláška

Přihlašované dítě
Kontaktní údaje

Jsme tu pro vás a vaše děti

Pokud máte jakýkoli dotaz pište, volejte nebo se s námi sejděte osobně, třeba na kávu.

Novinky a nadcházející akce můžete sledovat na naší facebookové stránce.