Tábor plný sportu Sportovní dětský tábor 15.-22.8.2020

Máte doma sportovního nadšence? Baví ho týmové hry a soutěže? Pak je tento tábor právě pro vás. Dopoledne čeká na děti sportovní trénink zaměřený na rozvoj pohybových schopností a dovedností pod vedením profesionálních atletických trenérů. Ani odpoledne se děti nebudou nudit. Celotáborová hra bude rozvíjet nejen pohybovou část, ale i kreativitu a logické myšlení. Celý tábor bude zakončen diskotékou a vyhlášením.

Dětské tábory pro všechny

Program

Program pro děti je velice pestrý a převážně sportovní. Kromě poobědové pauzy se snažíme, aby děti byly venku a užívaly si čerstvého vzduchu. Po večeři je pro děti připraven program s vědomostními kvízy a hrami na rozvoj týmového ducha a kreativity.

Tábor je především zaměřen na pohybové schopnosti, na rozvoj nových a zlepšení již naučených dovedností.Je určen zkušenějším sportovcům, kteří již za sebou mají nějaké základy a chtějí je dále rozvíjet. Budeme se věnovat převážně atletickým dovednostem, které jsou základem pro každý sport. Pokud to počasí dovolí, budeme se s dětmi chodit koupat.

Ubytovaní

Děti budou ubytovány v horské chatě Lesanka. Do této chaty již jezdíme druhým rokem a máme s ní skvělé zkušenosti.

Pokoje jsou dvou až tří lůžkové a mají vlastní sociální zařízení.

Okolí hotelu je uzavřené, takže ho děti mohou využívat během celého dne.

Stravování

Snídaně je formou švédského stolu, k obědu se podává polévka a hlavní chod a k večeři teplé jídlo. Celý den je k dispozici šťáva a voda, kterou si děti čepují podle potřeby. Odpoledne je svačinka a pro jedlíky druhá večeře. Není problém zařídit bezlepkovou nebo vegetariánskou stravu.

Doprava

Autobusem Regiojet z Florence do Karlových varů odkud pojedeme objednaným autobusem přímo na místo. Celá cesta trvá dvě a půl hodiny.

Trenéři na táboře

Na tomto táboře bude hlavním vedoucím Tomáš Krupka, kterého doplní další naši trenéři a instruktoři, kteří jsou vybíráni podle zaměření tábora.

Tomáš Krupka

V ceně tábora 4 500 je zahrnuto:

  • ubytování s plnou penzí
  • pitný režim během celého dne a svačinky
  • veškerá doprava

Přihláška

Je nám líto, ale tento termín je plný. Vyberte si prosím jiný termín dětského tábora.

Jsme tu pro vás a vaše děti

Pokud máte jakýkoli dotaz pište, volejte nebo se s námi sejděte osobně, třeba na kávu.

Novinky a nadcházející akce můžete sledovat na naší facebookové stránce.