Dělej co tě baví Sportovní dětský tábor 17.-24.7.2021

Letní tábor v krásném prostředí Sázavy pro děti od 5 do 15 let. Pokud miluješ pohyb a sport, je tento tábor určený přímo pro tebe. Děti se na táboře rozhodně nebudou nudit, protože je čeká dopoledne sportovní trénink zaměřený na rozvoj pohybových schopností a dovedností. Odpoledne je ve znamení celotáborové hry, která nás bude provázet celým týdnem a bude zakončena diskotékou a vyhlášením.

Dětské tábory pro všechny

Program

Na tomto táboře rozvíjíme sportovní schopnosti a kreativitu dětí. Budeme se věnovat jak pohybovým aktivitám, tak i tvořivé činnosti. Vše bude propojeno celotáborovou hrou, ve které budou děti spolupracovat. Každé ráno budou mít děti k dispozici čtyři aktivity, z nichž budou dvě sportovní a dvě kreativní. Podle svojí chuti a nálady se mohou přihlásit na jakoukoliv aktivitu. Každý den se aktivity mění, aby děti zkusili co nejvíce nových věcí.

Ubytovaní

Děti budou ubytovány ve Sport Resortu Nenudím se. Toto ubytování je nově vystavěné na základě našich dlouholetých zkušeností a je ideálním místem na pořádání dětských táborů. Resort se nachází na klidném místě kousek od řeky Sázavy. V areálu se nachází bazén, hřiště na fotbal, beach volejbal, trampolína, pinpong a další věci určené přímo pro děti.

Pokoje jsou tří až čtyř lůžkové a mají vlastní sociální zařízení.

Okolí hotelu je uzavřené, takže ho děti mohou využívat během celého dne.

Stravování

Snídaně je formou švédského stolu, k obědu se podává polévka a hlavní chod a k večeři teplé jídlo. Celý den je k dispozici šťáva a voda, kterou si děti čepují podle potřeby. Odpoledne je svačinka a pro jedlíky druhá večeře. Není problém zařídit bezlepkovou, nebo vegetariánskou stravu.

Doprava

Autobusem od atletického stadionu Slavie přímo až na místo. Cesta trvá 45 minut.

Trenéři na táboře

Na tomto táboře bude hlavním vedoucím Tomáš Krupka, kterého doplní další naši trenéři a instruktoři, kteří jsou vybíráni podle zaměření tábora.

Tomáš Krupka

Tomáš Krupka

Hanka Caisová

Hanka Caisová

Jana Krňáková

Jana Krňáková

Pepa Krňák

Pepa Krňák

V ceně tábora 4 500 je zahrnuto:

  • ubytování s plnou penzí
  • pitný režim během celého dne a svačinky
  • veškerá doprava

Při 14 denním pobytu je cena 8 500 Kč.

V případě neuspořádání tábora kvůli vládním nařízením vám vrátíme plnou částku.

Přihláška

Je nám líto, ale tento termín je plný. Vyberte si prosím jiný termín dětského tábora.

Jsme tu pro vás a vaše děti

Pokud máte jakýkoli dotaz pište, volejte nebo se s námi sejděte osobně, třeba na kávu.

Novinky a nadcházející akce můžete sledovat na naší facebookové stránce.