Překonej sám sebe Dětský tábor 21.-28.7.2018

Dětský tábor v krásném prostředí Šumavy. Děti jsou ubytovány v hotelu Rohanov v pokojích po dvou až čtyřech. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Snídaně jsou formou švédských stolů, obědy a večeře se skládají z polévky a hlavního chodu. Během celého dne je zajištěn pitný režim a svačinky. Součástí komplexu je víceúčelové hřiště s umělým povrchem, volejbalové hřiště a trampolína, přírodní cesty a louky.

Dětské tábory pro všechny

Program

Tábor je pro děti od 5 do 14 let, které mají rády výzvy. V průběhu tábora navštívíme lanové centrum v nedalekém Zadově, budeme se věnovat bouldrování, parkouru, gymnastice a chůzi po slackline. Může se přihlásit jak začátečník, tak i pokročilý sportovec. Děti budou dopoledne rozděleny do výkonnostních skupin a odpoledne, je čekají společné hry na rozvoj spolupráce. Pokud to počasí dovolí, budeme se s dětmi chodit koupat na nedaleké venkovní koupaliště, kde se děti vydovádí na přírodní houpačce a skokánku.

Trenéři na táboře

I v tomto roce pojedou na tábor zkušení a oblíbení trenéři Tomáš, Dominika a Jana. Na tábor s nimi pojedou i další instruktoři, kteří jsou vybíráni podle zaměření tábora.

Tomáš Krupka

Dominika Krupková

Jana Hríbová

V ceně tábora 4 300 je zahrnuto:

  • ubytovaní s plnou penzí
  • pitný režim během celého dne a svačinky
  • veškerá doprava
  • vstup do lanového centra
  • tričko

Přihláška

Přihlašované dítě
Děti zdravotně pojišťujeme a pojišťovna vyžaduje rodné číslo.
Kontaktní údaje

Jsme tu pro vás a vaše děti

Pokud máte jakýkoli dotaz pište, volejte nebo se s námi sejděte osobně, třeba na kávu.

Novinky a nadcházející akce můžete sledovat na naší facebookové stránce.