Sportovní dětský tábor 25.-29.10.2017

Dětský tábor v krásném prostředí Šumavy. Děti jsou ubytovány v hotelu Rohanov v pokojích po dvou až čtyřech. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Snídaně jsou formou švédských stolů, obědy a večeře se skládají z polévky a hlavního chodu. Během celého dne je zajištěn pitný režim a svačinky. Součástí komplexu je víceúčelové hřiště s umělým povrchem, volejbalové hřiště a trampolína, přírodní cesty a louky.

Dětské tábory pro všechny

Program

Podzimní dětský tábor je tady. Dopoledne děti čeká trénink, který bude zaměřen na všestranný pohybový rozvoj. Ti, kteří mají rádi cyklistiku, čekají odpoledne cyklistické vyjížďky a výlety po šumavském okolí. Pro ty z Vás, kteří nemají kolo v lásce, máme připravený sportovní program, který bude probíhat většinou formou týmových soutěžích. V průběhu tábora je naplánován výlet vlastním autobusem do plaveckého bazénu v Sušici, kde si děti vyzkouší plavecký trénink a užijí zábavu na tobogánu a klouzačkách.

Trenéři na táboře

I v tomto roce pojedou na tábor zkušení a oblíbení trenéři Tomáš, Dominika a Jana. Na tábor s nimi pojedou i další instruktoři, kteří jsou vybíráni podle zaměření tábora.

Tomáš Krupka

Dominika Krupková

Jana Hríbová

V ceně tábora 2 990 je zahrnuto:

  • ubytovaní s plnou penzí
  • pitný režim během celého dne a svačinky
  • veškerá doprava
  • vstup do plaveckého bazénu

Přihláška

Přihlašované dítě
Děti zdravotně pojišťujeme a pojišťovna vyžaduje rodné číslo.
Kontaktní údaje

Jsme tu pro vás a vaše děti

Pokud máte jakýkoli dotaz pište, volejte nebo se s námi sejděte osobně, třeba na kávu.

Novinky a nadcházející akce můžete sledovat na naší facebookové stránce.