Podzimní sportovní tábor Podzimní tábor v krásném prostředí Českého ráje 27.10.-1.11.2020

Zveme Vaše děti, aby se s námi zúčastnily podzimního tábora v Českém ráji. Zajištěno je ubytování zařízené zejména pro děti, takže i ty Vaše se tam určitě nudit nebudou. Tábor bude veden ve sportovním duchu, využijeme vše, co nám sportovní areál nabízí, vyrazíme určitě i na výlet po okolí (ať už pěšky, na bruslích nebo na koloběžce) a budeme se věnovat společenským aktivitám a hrám.

Dětské tábory pro všechny

Program

Program pro děti je velice pestrý a převážně sportovní. Kromě poobědové pauzy se snažíme, aby děti byly venku a užívaly si čerstvého vzduchu. Dopoledne čeká děti sportovní trénink ve skupinách podobné pohybové a věkové úrovně. Odpoledne budeme chodit na in-line brusle, koloběžky, rafty (pokud počasí dovolí), biatlon s laserovými pistolemi, geocaching. Další možné sportovní aktivity v areálu jsou například beach volejbal, fotbal, florbal, lukostřelba, softball, lezecká stěna a nafukovací trampolína

Ubytovaní

Děti budou ubytované v penzionu Bartošova pec. Celý penzion budeme mít pouze pro sebe. Každý pokoj má svoje vlastní sociální zařízení. Velkou výhodou je velké sportovní vybavení v areálu penzionu.

Stravování

Snídaně je formou švédského stolu, k obědu se podává polévka a hlavní chod a k večeři teplé jídlo. Celý den je k dispozici šťáva a voda, kterou si děti čepují dle potřeby. Odpoledne je svačinka a pro jedlíky i druhá večeře. Není problém zajistit bezlepkovou nebo vegetariánskou stravu.

Doprava

Odjíždět budeme od atletického stadionu Slavie Praha. Celá cesta trvá hodinu a čtvrt.

Trenéři na táboře

Na tomto táboře bude hlavním vedoucím Tomáš Krupka, kterého doplní další naši trenéři a instruktoři, kteří jsou vybíráni podle zaměření tábora.

Tomáš Krupka

Tomáš Krupka

Hanka Caisová

Hanka Caisová

Jana Krňáková

Jana Krňáková

Pepa Krňák

Pepa Krňák

V ceně tábora 3 500 je zahrnuto:

  • ubytování s plnou penzí
  • veškerá doprava

Při 14 denním pobytu je cena 8 500 Kč.

V případě neuspořádání tábora kvůli vládním nařízením vám vrátíme plnou částku.

Přihláška

Je nám líto, ale tento termín je plný. Vyberte si prosím jiný termín dětského tábora.

Jsme tu pro vás a vaše děti

Pokud máte jakýkoli dotaz pište, volejte nebo se s námi sejděte osobně, třeba na kávu.

Novinky a nadcházející akce můžete sledovat na naší facebookové stránce.