Sportovní a výtvarný tábor Letní dětský tábor 3.-10.8.2019

Letní tábor v krásném prostředí hor. Pokud miluješ pohyb a rád/a tvoříš, je tento tábor určený přímo pro tebe. Děti se na táboře rozhodně nebudou nudit, protože je čeká dopoledne sportovní trénink zaměřený na rozvoj pohybových schopností a dovedností nebo výtvarné tvoření. Odpoledne je ve znamení celotáborové hry, která nás bude provázet celým týdnem a bude zakončena diskotékou a vyhlášením.

Dětské tábory pro všechny

Program

Na tomto táboře rozvíjíme sportovní schopnosti a kreativitu dětí. Budeme se věnovat jak pohybovým aktivitám, tak i tvořivé činnosti. Vše bude propojeno celotáborovou hrou, ve které budou děti spolupracovat. Každé ráno budou mít děti k dispozici čtyři aktivity, z nichž budou dvě sportovní a dvě kreativní. Podle svojí chuti a nálady se mohou přihlásit na jakoukoliv aktivitu. Každý den se aktivity mění, aby děti zkusili co nejvíce nových věcí.

Ubytovaní

Děti budou ubytovány vPenzionu Krásná. Pokoje jsou dvou až pěti lůžkové a mají vlastní sociální zařízení. Okolí penzionu je uzavřené, takže ho děti mohou využívat během celého dne. Hned před chatou máme k dispozici vyhřívaný bazén a fotbalové hřiště.

Stravování

Snídaně je formou švédského stolu, k obědu se podává polévka a hlavní chod a k večeři teplé jídlo. Celý den je k dispozici šťáva a voda, kterou si děti čepují podle potřeby. Odpoledne je svačinka a pro jedlíky druhá večeře. Není problém zařídit bezlepkovou nebo vegetariánskou stravu.

Doprava

Autobusem od atletického stadionu Slavie Praha ve Vršovicích přímo až na místo.

Trenéři na táboře

Na tomto táboře bude hlavním vedoucím Tomáš Krupka, kterého doplní další naši trenéři a instruktoři, kteří jsou vybíráni podle zaměření tábora.

Tomáš Krupka

V ceně tábora 4 300 je zahrnuto:

  • ubytování s plnou penzí
  • pitný režim během celého dne a svačinky
  • veškerá doprava

Přihláška

Je nám líto, ale tento termín je plný. Vyberte si prosím jiný termín dětského tábora.

Jsme tu pro vás a vaše děti

Pokud máte jakýkoli dotaz pište, volejte nebo se s námi sejděte osobně, třeba na kávu.

Novinky a nadcházející akce můžete sledovat na naší facebookové stránce.