Náš týmtrenérů, instruktorů a sportovních nadšenců

Rádi bychom vám představili náš tým trenérů a především sportovních nadšenců, kteří budou na táborech a ve sportovní přípravce předávat své zkušenosti a učit vaše děti.

Tým Nenudím se
Tomáš Krupka

Tomáš Krupka

Tomáš je trenérem mladšího žactva, který aktuálně vede dvě skupiny atletické přípravky na ASK Slavia Praha. Během své dlouholeté atletické kariéry se zúčastnil Mistrovství světa juniorů v polské Bydhošti, několikrát reprezentovat ČR na trati 400 metrů a ve štafetách. Tomáš je také instruktorem lyžování a absolvoval masérský kurz.

Hanka Caisová

Hanka Caisová

Hanka vystudovala učitelství pro první stupeň na Karlově univerzitě. Momentálně učí na prvním stupni ZŠ Jeseniova. Od dětství se věnovala tenisu a poté jí zlákala atletika. Při sportovní kariéře se Háňa začala věnovat trénování našich nejmladších atletických talentů. V zimním období se věnuje hlavně snowboardingu a lyžování, na které má také instruktorský kurz.

Jana Krňáková

Jana Krňáková

Jana patří mezi naše nejzkušenější instruktorky. Vychovala dvě dnes již dospělé dcery. V mládí patřili mezi její koníčky gymnastika a malování. Na táborech se věnuje hlavně výrobě náramků, lapačů snů a dalším výrobkům, které hlavně ocení dívky. Mezi důležitou součást její práce patří příprava svačinek a pečení perníků a koláčů, které jsou vždy výborné.

Pepa Krňák

Pepa Krňák

Pepa se v mládí věnoval fotbalu a delším běhům, jako je maraton. V současné době nejraději vyjede na výlet na kole nebo zvedá činky ve vlastní posilovně. Na táborech Pepu ocení hlavně děti, které rády vyrábějí věci ze dřeva a přírodnin. Jeho povolání školníka ho přímo předurčuje k práci na táborech.

Dominika Krupková

Dominika momentálně učí na FTVS na katedře sportů v přírodě a zároveň studuje doktorské studium. Je trenérkou 3. atletické třídy a má několikaletou zkušenost s trénováním dětí v rámci atletické přípravky na ASK Slavia Praha. Má kurzy výživového poradenství, první pomoci a je instruktorkou lyžování, lezení a vodní turistiky.

Filip Zettl

Filip absolvoval sportovní základní školu Jeseniova, kterou reprezentoval na atletických závodech. V současné době studuje zdravotnickou školu. Má za sebou několikaletou zkušenost s trénováním malých dětí. V Nenudím se vede 2 tréninkové skupiny a během lyžařských kurzů exceluje jako instruktor lyžování. Rád si zahraje florbal, volejbal a jeho koníčkem je výchova malého Jáchyma.

Tomáš Kavka

Trenér mladšího žactva, který vede skupinu atletické přípravky na ASK Slavia Praha. Tomáš je několikanásobný mistr republiky v běhu na 110 metrů s překážkami. Mimo to reprezentoval na Mistrovství světa juniorů a na Mistrovství Evropy do 23 let v Ostravě, kde se stal spoludržitelem dnes již překonaného českého rekordu na 4x100 metrů.

Jsme tu pro vás a vaše děti

Pokud máte jakýkoli dotaz pište, volejte nebo se s námi sejděte osobně, třeba na kávu.

Novinky a nadcházející akce můžete sledovat na naší facebookové stránce.