Náš týmtrenérů, instruktorů a sportovních nadšenců

Rádi bychom vám představili náš tým trenérů a především sportovních nadšenců, kteří budou na táborech a ve sportovní přípravce předávat své zkušenosti a učit vaše děti.

Tým Nenudím se

Tomáš Krupka

Tomáš je trenérem mladšího žactva, který aktuálně vede dvě skupiny atletické přípravky na ASK Slavia Praha. Během své dlouholeté atletické kariéry se zúčastnil Mistrovství světa juniorů v polské Bydhošti, několikrát reprezentovat ČR na trati 400 metrů a ve štafetách. Tomáš je také instruktorem lyžování a absolvoval masérský kurz.

Dominika Krupková

Studentka 5. ročníku Fakulty tělovýchovy a sportu má několikaletou zkušenost s trénováním dětí v rámci atletické přípravky na ASK Slavia Praha. Dominika je trénérkou 3. atletické třídy, instruktorkou lyžování, lezení a vodní turistiky a má kurzy výživového poradenství a první pomoci.

Jana Hríbová

Jana je vychovatelka na základní škole s pedagogickým vzděláním. Díky bohatým zkušenostem s výjezdy na školy v přírodě a jejich organizací se zaměřuje na přípravu kreativních her,výtvarných a pracovních dovedností. Mezi její koníčky patří házená a atletika.

Denisa Vondrášková

Denisa je studentkou ČVUT a vede tréninky dětí zaměřené především na atletiku. Její cesta k atletice vedla přes atletický klub ASK Slavia Praha. Během své atletické kariéry se stala několikanásobnou medailistkou mistrovství republiky v běhu na 300 a 400 metrů s překážkami i bez překážek a ve vícebojích. Také reprezentovala ČR na Mistrovství Evropy juniorů. Mezi její další koníčky patří jóga a cestování.

Tomáš Kavka

Trenér mladšího žactva, který vede skupinu atletické přípravky na ASK Slavia Praha. Tomáš je několikanásobný mistr republiky v běhu na 110 metrů s překážkami. Mimo to reprezentoval na Mistrovství světa juniorů a na Mistrovství Evropy do 23 let v Ostravě, kde se stal spoludržitelem dnes již překonaného českého rekordu na 4x100 metrů.

Jsme tu pro vás a vaše děti

Pokud máte jakýkoli dotaz pište, volejte nebo se s námi sejděte osobně, třeba na kávu.

Novinky a nadcházející akce můžete sledovat na naší facebookové stránce.