Školní pobyty, na kterých se děti baví

Pro školy organizujeme pobyty se zaměřením na všestrannou sportovní přípravu. Sportujeme tak, aby se bavili začátečníci i pokročilí.

Školní pobyty

Fotky ze školních pobytů

Dětské školní pobyty
Zimní školní pobyty
Školní pobyty

Ubytování

Ve velmi pěkných hotelech, například hotel Rohanov, ve dvou až čtyř lůžkových pokojích. Pokoje jsou moderně vybavené a mají vlastní sociální zařízení.

Stravování – Plná penze

Snídaně jsou formou švédských stolů, oběd a večeře – polévka a teplé jídlo. Po celý den mají děti k dispozici nápoje a svačinky.

Náplň

Škola v přírodě je zaměřena na všestrannou sportovní přípravu. Program probíhá na víceúčelovém hřišti, které je součástí komplexu, nebo na přírodních cestách a nedalekých loukách. Celý program je veden zábavnou formou, při které děti rozvíjí všechny základní dovednosti.

Prostory k využití

Pro výuku jsou k dispozici dvě velké místnosti pro 30 dětí. Na odpolední program je k dispozici víceúčelové hřiště, koupaliště (cca 500m od komplexu), louky a přírodní cesty.

Doprava

Doprava je zajištěna autobusem, který bude přistaven přímo ke škole a děti odveze do hotelu Rohanov. Cesta trvá dvě hodiny.

Cena

Cena školy v přírodě je 3 400 Kč na dítě. V ceně je zahrnuto ubytování na 5-6 dní s plnou penzí v hotelu Rohanov, doprava autobusem a odpolední program zajištěný našimi trenéry.

Mám zájem

Pokud máte zájem, neváhejte se obrátit na Tomáše Krupku na telefonní číslo 725 085 420 nebo napište na tomas.krupka@nenudimse.cz

Jsme tu pro vás a vaše děti

Pokud máte jakýkoli dotaz pište, volejte nebo se s námi sejděte osobně, třeba na kávu.

Novinky a nadcházející akce můžete sledovat na naší facebookové stránce.